NAŠE SLUŽBY

Realizujeme celou řadu služeb v oblasti dodávek kancelářských a obchodních interiérů.

Od elektroinstalací přes malířské a lakýrnické práce až po zámečnickou výrobu.

Zajímá vás, jaké služby konkrétně poskytujeme? V jakých oblastech se na nás můžete obrátit? Mezi naše hlavní služby patří:

"

Projekce

VÍCE
MÉNĚ

Máte-li zájem o projekt, obraťte se na nás. Máme širokou síť spřátelených projektantů a architektů, se kterými dokážeme zpracovat projekty na veškerá řemesla. Můžeme vám vypracovat i projekt současného stavu, pokud jej nemáte.

"

Vzduchotechnika a klimatizace

VÍCE
MÉNĚ

Zabezpečujeme kompletní dodávky vzduchotechniky, klimatizace a topení. Zároveň si u nás můžete sjednat revize, které jsou důležitou a někdy nutnou prevencí pro správnou funkčnost techniky.

"

Elektroinstalace

VÍCE
MÉNĚ

Dodáváme silnoproudé i slaboproudé rozvody, a to v průmyslové i v domovní oblasti. K rozvodům samozřejmě zabezpečujeme i revize, pomocí kterých docílíte správné funkčnosti instalace.

"

Sádrokartony

VÍCE
MÉNĚ

Realizujeme stavbu sádrokartonových příček, podhledů, kastlíků i atypických konstrukcí. Sami si můžete zvolit jednotlivé parametry sádrokartonu, jako je požární odolnost nebo zvýšená odolnost ve vlhkém prostředí. V úvahu přicházejí i akustické požadavky.

"

Malířské práce

VÍCE
MÉNĚ

Nabízíme také malířské a lakýrnické práce. Soustředíme se malování obytných i kancelářských prostor. Můžete vybírat z celé škály barev, odstínů (RAL, Dulux) a materiálů. Pracujeme také s otěruvzdornými a omyvatelnými barvami, které oceníte zejména v náročných provozech.

"

Dlažby a obklady

VÍCE
MÉNĚ

Zajišťujeme dodávku a pokládku dlažby a obkladů. Nabízíme dlažbu a obklady ve standardních rozměrech i ve velkých formátech. Můžete vybírat z celé řady materiálů i ze speciálních zátěžových a protiskluzových dlažeb a obkladů.

"

Zednické práce

VÍCE
MÉNĚ

Do našeho sortimentu služeb patří rovněž zednické práce, které realizujeme pro obytné i nebytové prostory. Patří sem například vyzdění nového jádra v panelovém domě, stavba velkých sociálních zařízení v administrativních budovách, venkovní a vnitřní omítky, štukování nebo atypické vyzdívky.

"

ZTI

VÍCE
MÉNĚ

Kompletně dodáváme zdravotechniku. Zabezpečujeme rozvody vody a odpadu včetně tlakových zkoušek. V této oblasti nabízíme také dodávky a montáže sanity pro domácnosti i kancelářské a administrativní prostory.

"

Skleněné příčky

VÍCE
MÉNĚ

Dodáváme celoskleněné i systémové příčky, které můžete využít jako pevné, otvírací i posuvné. Skleněné příčky je možné kombinovat například se žaluziemi nebo poklepy. Oblíbené je také čiré zasklení nebo sítotisk.

"

Dveře

VÍCE
MÉNĚ

Využijte našich služeb, i pokud potřebujete kvalitní dveře. Objednat si je u nás můžete včetně zárubní. Dveře nabízíme v celé řadě provedení, tvarů i atypických rozměrů - například obyčejné voštinové dveře, dveře se zvýšenou akustickou odolností, požární a protipožární dveře.

"

Zámečnická výroba

VÍCE
MÉNĚ

Zabýváme se také zámečnickou výrobou, v rámci které dodáváme pevnostní podpůrné prvky, ocelové konstrukce či zábradlí. Pracujeme s kvalitními a odolnými materiály, jako je ocel, zinek (pozinkování) nebo nerez.

"

Truhlářské práce

VÍCE
MÉNĚ

Vyzkoušejte naše truhlářské práce, které se zaměřují na výrobu nábytku a zařízení do interiéru a exteriéru. Zabýváme se především výrobou atypického nábytku a interiérových prvků na zakázku.

"

Autodoprava

VÍCE
MÉNĚ

Provozujeme také vlastní autodopravu. Soustředíme se především na mezinárodní dopravu, kterou zajišťujeme vozy s hmotností do 3,5 tuny. Využíváme vozy Citroen Jumper, Ford Transit a Iveco Daily. Více informací o naší autodopravě.

"

Koordinátor BZOP

VÍCE
MÉNĚ

Jsme odborně způsobilí k činnostem koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, včetně vypracování plánů BOZP.

"

Dodávky nábytku

VÍCE
MÉNĚ

Atypická výroba nábytku, recepcí, vestavěných skříní, obkladů...